Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Nauczajmy ludzi i młodzież prawdziwej historii.

Andrzej Szejna, poseł SLD w programie Twój Wybór (TVP):

- Nauczajmy ludzi i młodzież prawdziwej historii. A nie czarno-białej.Młody człowiek walczący w Armii Ludowej i Armii Krajowej, który widział, jak mordowano jego matkę, ojca a jeszcze, nie daj Boże, był Polakiem pochodzenia żydowskiego i nie miał szans na przeżycie, to on naprawdę myślał tylko o tym, żeby hitlerowców wygnać z naszego kraju.

Uważam, że krew przelewana przez żołnierzy Armii Ludowej, Armii Ludowego Wojska Polskiego, czy Armii Krajowej, czy Żołnierzy Wyklętych przeciw hitlerowcom była krwią równie czerwoną.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem