Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

A kasa miasta tonie w długach...

Wszystkie uchwały wywołujące podwyżki zostały odrzucone głównie głosami opozycji do prezydenta. Choć ich stawki wcale nie przewyższały tych wprowadzonych w niektórych innych miastach.

Podwyżki to nic przyjemnego, łatwo populistyczne zbijać na tym kapitał polityczny, ale fakt jest taki, że wszystko dookoła drożeje, od kosztów pracy po materiały budowlane czy media. I to nie jest wina samorządów, a kasa miasta tonie w długach po poprzedniej ekipie.

W mojej ocenie zatem bardzo złudnym jest stawianie tezy, że można utrzymać poziom funkcjonowania miasta bez tych podwyżek. To nie były dziś łatwe decyzje. W mojej ocenie chodziło dziś bardziej o odpowiedzialność za funkcjonowanie miasta niż o politykowanie... A jak wyszło to poczujemy wkrótce.

 

Marcin Chłodnicki, radny Rady Miasta Kielce (SLD)

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem