Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Świętokrzyska Lewica przeciw przemocy

Możesz się z nami nie zgadzać. Możesz mieć od nas inne zdanie na wiele tematów. Możesz czasami się z nami pokłócić. Jesteśmy otwarci na dialog i dyskusję opartą na wzajemnym poszanowaniu. I możesz być pewien jednego: nie uderzymy w ciebie kamieniem tylko dlatego, że masz inne zdanie niż my, nie jesteś Polakiem, nie masz białej skóry, wyznajesz bądź nie wyznajesz jakiejś religii czy jesteś osobą nieheteronormatywną. Bo Lewica szanuje ludzi.

Członkowie Razem, SLD oraz Wiosny wzieli w czwartek udział w manifestacji "Kielce przeciw nienawiści" organizowanej przez Prowincję Równości w odpowiedzi na wydarzenia, które miały miejsce w Białymstoku na Marszu Równości. 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem